20 úžasných Divi stránek pro inspiraci

Pojďme se dnes podívat na několik příkladů, jak lidé využívají Divi. Pokud se chcete podívat, jak se s Divi pracuje a co Divi nabízí za široké možnosti a funkce, podívejte se na demo.

Pokud chcete vidět výsledek toho, co někteří lidé s Divi dokázali, pojďte se podívat na příklady skutečných webových stránek, které byly vytvořeny s pomocí Divi. Tato kolekce dvaceti úžasných Divi webů slouží pro vaši inspiraci a není seřazena dle žádných parametrů.

1. Findability Science

S videem přes celou stránku obrazovky vítajícím návštěvníky, stránka Findability Science působí jistě zapamatovatelným prvním dojmem. Využívá rovněž parallax efekt s poutavými výsledky. Primárně konzultační firma, Findability Science se specialzuje v „nalezitelnosti“ – dává zákazníkům měřitelné hodnoty skutečného světa, které by mohli využít ke svému podnikatelskému růstu.

2. Dan Dascalescu Photography

Dan Dascalescu dal využitím Divi šablony dohromady nádhernou webovou stránku s fotografiemi. S čistým vzhledem a vlevo umístěným postranním navigačním menu vložil své úžasné fotografie do centra návštěvníkovi pozornosti.

3. sLavi Photography

Další na řadě z fotografických webových stránek je na Ottawě založená ohromující stránka Stacey Lavi. Stacey má jiný přístup, přidáním krásného vlastního obrázku pozadí, který skutečně doplňuje elegantní barevné schéma. Opět, její fotografická práce zůstává dle očekávání ústředním bodem pozornosti.

4. Fashion or Famine

Chcete vidět, jak Divi vypadá když je oděna do minimalistického designu? Pak si prohlédněte blog obchodu s vintage oblečením, Fashion or Famine. S vybranými velkými obrázky a a stylovou typografií, tato webová stránka ukazuje že ani nemusíte použít mnoho pokročilých designových modulů Divi k vytvoření krásné webové stránky!

5. M for Montreal

Nastal čas pro M for Montreal, hudební festival pro vycházející místní muzikanty. Ve srovnání s mnoha jinými webovými stránkami v této uvedené kolekci, na M for Montreal se toho hodně děje. Nicméně, díky chytrému designu stále působí nepřeplněně a organizovaně.

6. Mini-You

Další tu máme spíše inovativní a zajímavé Mini-You webové stránky. Mini-You slibuje vytvoření mini figurek nebo byst vaší osoby, vyžadující jen rychlý sken těla nebo tři fotografie se kterými by mohli pracovat. Jejich webové stránky dobře odráží jejich značku, se spoustou zábavných obrázků které předvádí jejich neobvyklý produkt.

7. Sushi à la maison

Použít Divi můžete i k vytvoření působivých restauračních šablon, stejně jako tato skvělá francouzská sushi restaurace, Sushi à la maison. Webové stránky vypadají jednoduše úžasně, s výrazným obrázkovým sliderem, zřetelnými ikonami sociálních médií a odkazy na rozsah produktů nabízených v restauraci. Sushi à la maison má rovněž integrovanou možnost zamluvení stolu v restauraci – důležitý a praktický prvek fungující restaurace.

8. Masons Bar and Bistro

V seznamu zde uvedených restaurací pokračujme s Masons Bar and Bistro. Webová stránka používá obrázky prominentně, s obrázkem hlavní stránky přes celou šířku doprovázeným stylovými obrázkovými mřížkami a krásným parallax efektem definujícím záhlaví každé sekce. Aby poskytli veškeré informace, které návštěvník potřebuje, webová stránka je rovněž doplněna funkcemi jako je mapa, menu a kontaktní formulář.

9. Share Vancouver Island

Další tu máme stránku postavenou na šíření slova ohromujícího ostrova Vancouver. Jak by jste možná mohli očekávat, stránka obsahuje obrázky předvádějící místní krásy přírody. Stránka je čistá a dobře organizovaná, představující vše co turista potřebuje vědět o tomto místě – včetně opravdu krásné galerie s obrázky.

10. Timeline Missions

Podle mě webové stránky Timeline Missions zkrátka demonstrují, že na Divi postavená webová stránka vám může nechat spadnou čelist až na podlahu. Se svým obrázkem pozadí přes celou šířku a ohromujícími parallax efekty, tato webová stránka je perfektní ukázkou pro týmové „mise“. V případě že vás to zajímá, specializují se v neuvěřitelných filmových akcích na sněhu, jak můžete vidět na jejich Vimeo videích.

11. Blog Genesis

Pak tu máme skvělý příklad jak lze užít Divi jako blogovou šablonu – design domovské stránky dokonce zdvojuje jako vstupní stránku. Nicméně, zvláštní zájem věnuji blogové sekci stránky. Majitel stránky Ashley Rader užívá krásné značkové náhledové obrázky na tomto blogu, spolu s jednoduchým sidebarem se spoustou bílého místa. Je tu také dobře navržená plocha zápatí, doplněný stylovým formulářem.

12. Academy of Mine

Academy of Mine používá velmi účinný jasný a barevný, vzdušný design. Na domovské stránce je k dispozici úvodní video které navíc jasně představuje výhody využívání jejich služeb. Zamiřte na stránku cen kde také můžete vidět Divi tabulkový modul cen v akci!

13. Windsor Bergen Academy

Windsor Bergen Academy je soukromá škola pro děti s poruchami učení, chování a poruchami pozornosti. Stránka dobře odráží poslání akademie, s veselým a barevným designem včetně hravého fontu.

14. Dan Carr Photography

Další vizuálně ohromující fotografická webová stránka je tentokrát stránka Dana Carra. Doposud jsem představovala tři fotografické webové stránky, přičemž každá vypadá zcela odlišně, což dokazuje, že Divi může být použita mnoha různými způsoby. Tato webová stránka také používá několik pokročilejších modulů DIVI – je vybavena parallax efekty, mřížkovanými blogovými příspěvky a nádhernou obrazovou galerií. Rozhodně patří mezi mé oblíbené!

15. Goodwings

Goodwings je fantastická služba cestovní agentury, umožňující vám rezervovat cesty po světě šité na míru. Domovská stránka vyniká stylovým obrázkem přes celou šířku, ohlasy zákazníků a kontaktním formulářem. Webová stránka rovněž obsahuje blog s čistě vyhlížejícími, organizovanými příspěvky.

16. Samui Garden Villa

Luxusní ubytování vyžaduje odpovídající sofistikované, elegantní webové stránky. Samui Garden Villa webové stránky to splňují za pomoci skvělé volby obrázků, parallax efektů a nadčasovým barevným schématem. Samozřejmě, praktičnost je primárním účelem webové stránky. Samui Garden Villa webové stránky mají rovněž zaintegrovanou plně funkční možnost rezervace pokojů skrze Flipkey.

17. Dokkoon Shop

Další nepředvídatelný eCommerce obchod: Dokkoon Shop, tvůrci krásných, ručně vyrobených produktů z týkového dřeva jako jsou sochy, hodiny a stojany svíček. Dle očekávání, obrázky produktů jsou zobrazeny přednostně na domovské stránce, se sekcí vyhrazenou odkazům na některé z jejich nejnovějších produktů níže na stránce. Určitě koukněte do sekce obchodu webu, pro lepší představu o tom jak na Divi postavený eCommerce obchod vypadá a jak funguje.

18. The GlobalChurch Project

Wow je vším co můžu říct o ohromujících webových stránkách Projekt GlobalChurch, s jejich krásným kontrastním barevným schématem. Hlavní stránka vede na možnosti předplatného, nejnovější videa a zobrazuje také loga partnerů. Sekce blogu je zrovna tak ohromující, přestože míří s designem docela jiným směrem – tím udržuje vše čisté a jednoduché, také použitím odlišného fontu a zobrazováním nevtíravého formuláře pro přihlášení.

19. Art and Craft

Tato webová stránka byla navržena tak, aby podporovaly dokumentární film, Art and Craft. Používá relativně jednoduchý design s velkým obrázkem přes celou stránku a točící se seznam všech míst, kde můžete film shlédnout. Na dně stránky je další rotující seznam, tentokrát odkazující na partnery. Je to další ukázkový příklad všestrannosti Divi, a dokazuje, že šablona může být použita téměř v každém odvětví.

20. Sweet Cecily’s

Sweet Cecily’s je nádherná webová stránka, Divi-WooCommerce combo prodávající produkty přírodní pleťové péče. Stránky užívají vlastní značkový obrázek pozadí a také krásné černo-bílo-zlaté barevné schéma. Sekce obchodu je krásná a přehledná, čímž je procházení produktů super snadné. Webová stránka také obsahuje masonry-style blog, který vypadá jednoduše úchvatně!

Zamyšlení závěrem

Restaurace, blogy, fotografování, podnikání, eCommerce – na co si vzpomenete, to Divi dokáže. Doufám, že tato kolekce webových stránek vám přinesou inspiraci a představu, jak kvalitních designů můžete s Divi dosáhnout. Díky flexibilnímu rozvržení a funkčními stavebními prvky stránky, téměř nekonečnými možnostmi přizpůsobení a více jak 40 mocnými obsahovými moduly, Divi je ideální platformou pro vytvoření vašich vlastních perfektních stránek.

NÁVODY | TIPY | NOVINKY

NÁVODY | TIPY | NOVINKY

Nechte si zasílat nové články o šabloně Divi přímo do e-mailu.

You have Successfully Subscribed!

Sdílej