Divi Cloud 01

Divi Cloud – vlastní sdílená knihovna přístupná odkudkoliv

Divi Cloud je online uložiště pro vaše webové stránky s Divi. Když si něco uložíte do Divi Cloud, bude to mít dostupné na všech vašich webových stránkách i na webových stránkách vašich klientů během jejich vytváření.

Cena služby

Divi Cloud si můžete pořídit s měsíčním nebo ročním předplatným. Aktuálně je dostupná akce pro spuštění.

Měsíční cena: 8 USD
Roční cena: 6 USD / měsíc (25% sleva)

Zakoupit Divi Cloud

Ukládejte do Cloudu

Ukládejte své oblíbené rozvržení, záhlaví, zápatí a bloky obsahu do Divi Cloud.

Rozložení, sekce, řádky a moduly lze uložit do Divi Cloud. Můžete ukládat obsah přímo vytvářených stránek, synchronizovat položky z místní knihovny nebo hromadně nahrávat do Divi Cloud. Knihovnu Divi Cloud můžete snadno vytvářet a spravovat během tvorby webu.

Přístup odkudkoli

Při spuštění nového webu ihned najdete celou knihovnu Divi Cloud ve Visual Builderu.

Každý prvek rozvržení a obsahu, který uložíte do Divi Cloud, je okamžitě k dispozici na všech webových stránkách, které vytváříte, přímo ve Visual Builderu. Pomocí knihovny předpřipravených prvků tak můžete vytvářet nové webové stránky rychleji než kdy dříve. Není třeba exportovat a importovat rozvržení Divi z jednoho webu na druhý. Není třeba organizovat soubory .JSON v počítači a sdílet je prostřednictvím e-mailu nebo chatu. Nyní jsou vaše rozvržení uspořádaná a dostupná, kdykoli je potřebujete a kdekoli je potřebujete.

Uspořádejte si knihovnu

Uspořádejte položky Divi Cloud do kategorií, složek a oblíbených položek a spravujte vše v nástroji Visual Builder.

Celou knihovnu Divi Cloud lze spravovat v nástroji Visual Builder. Rozložení můžete ukládat, upravovat, mazat, obnovovat, přejmenovávat, kopírovat, zobrazovat náhledy, kategorizovat, označovat a oblíbit, aniž byste museli opustit nástroj pro sestavování. Díky oblíbeným rozvržením roztříděným do kategorií a uspořádaným do složek je snadné najít rozvržení a importovat je přímo na právě vytvářenou stránku.

Procházejte vizuálně

Položky uložené v cloudu se lépe prohlížejí, protože Divi generuje snímky obrazovky pro každé rozvržení.

Při ukládání rozvržení do služby Divi Cloud automaticky generujeme miniatury a snímky obrazovky v plné velikosti. Cloudová služba Divi udělá všechnu práci za vás. Nyní můžete svou knihovnu Divi procházet vizuálně, místo abyste se při hledání hledaného návrhu spoléhali na názvy souborů a příspěvků. Díky tomu je vše mnohem jednodušší!

Rychlejší tvorba webových stránek

Divi Cloud je pro freelancery a agentury, které vytvářejí více webů s Divi, naprostou hračkou a okamžitou úsporou času.

Nastartujte své další webové stránky Divi pomocí svých oblíbených rozvržení, modulů, řádků a sekcí Divi

Divi Cloud je pro freelancery a agentury, které vytvářejí více webů Divi, naprostou hračkou a rychlou úsporou času. Při každém spuštění nového webu na vás čekají všechna uložená rozvržení Divi a prvky obsahu v nástroji pro tvorbu webu.

Divi Cloud 02

Už žádné ztráty času při exportu, importu a sdílení souborů JSON prostřednictvím e-mailu nebo chatu

Divi Cloud vás zbaví starostí se správou vašich oblíbených rozvržení a bloků obsahu Divi. Nyní již nemusíte exportovat svá oblíbená rozvržení z jedné webové stránky na druhou, nemusíte archivovat svá oblíbená rozvržení v počítači a nemusíte sdílet soubory .JSON se svým týmem prostřednictvím e-mailu nebo chatu. Vaše oblíbené rozvržení a obsah jsou nyní k dispozici uvnitř nástroje Visual Builder na každém webu, který vytváříte.

Divi Cloud 03

Přestaňte hledat rozvržení v počítači

Správa knihovny předpřipravených rozvržení a bloků obsahu Divi může být velkým problémem. Jednou z možností je vytvořit si v místní instalaci WordPressu centrální knihovnu, do které se budou ukládat všechna rozvržení jako příspěvky, a pak je podle potřeby exportovat a importovat. Další možností je uložit všechny oblíbené exporty Divi jako soubory .JSON do počítače. Obě tyto možnosti postrádají správnou organizaci a vizualizaci, takže je obtížné najít hledané rozvržení a těžkopádné je rozvržení skutečně používat. Divi Cloud tyto problémy řeší a urychluje vaši práci.

Divi Cloud knihovna

Funkce Divi Cloud

Neomezené úložiště rozvržení
Členství v Divi Cloud zahrnuje neomezené úložiště a neomezené používání. Za malý měsíční poplatek můžete do cloudu uložit libovolné množství položek a používat je na libovolném webu. Žádná omezení!

Bezpečné a zabezpečené
Divi Cloud se ověřuje ve vašem prohlížeči pomocí uživatelského jména a hesla Elegant Themes. Divi Cloud můžete používat na jakémkoli webu, aniž byste k němu poskytli přístup svým klientům nebo jejich webovým stránkám.

Automatické snímky obrazovky
Když uložíte rozvržení do Divi Cloud, Divi automaticky pořídí snímek obrazovky a uloží jej do cloudu, abyste mohli při procházení seznamu rozvržení snáze najít.

Nikdy neopouštějte Builder
Divi Cloud se nachází přímo ve Visual Builderu. Položky Divi Cloud můžete spravovat a přistupovat k nim během vytváření stránky. Vaše rozvržení jsou vždy tam, kde je potřebujete.

Jednoduché procházení
Procházení Divi Cloud je mnohem jednodušší než procházení seznamu příspěvků na ovládacím panelu WordPressu nebo seznamu souborů v počítači. Můžete vyhledávat, filtrovat, přepínat režimy zobrazení a měnit pořadí seznamu. Je to snadné!

Lepší organizace rozvržení
Divi Cloud usnadňuje organizaci rozvržení. Můžete vytvářet složky a organizovat položky do kategorií. Celou svou sbírku můžete snadno prohledávat a filtrovat uvnitř Builderu.

Snadné nahrávání rozvržení
Své rozvržení můžete snadno přenést do cloudu. Můžete synchronizovat položky z libovolné webové stránky, ukládat rozvržení přímo ze stránky nebo můžete exportovat a nahrát celou kolekci stovek rozvržení najednou.

Oblíbené položky rozvržení
Sledujte svá oblíbená předpřipravená rozvržení Divi. Když jste přihlášeni do Divi Cloud, Divi si zapamatuje vaše oblíbené rozvržení, abyste je mohli snadněji upravovat.

Co vše bude Divi Cloud umět sdílet?

Šablony pro Tvůrce motivů

Šablony pro Tvůrce motivů
Uložte šablony a skupiny šablon do cloudu, abyste mohli nastavit a vytvořit plně přizpůsobené webové stránky pomocí několika kliknutí.

Knihovna v Divi Cloud

Knihovna v Divi Cloud
Jste zkušený uživatel Divi Cloud? Posuňte produktivitu na vyšší úroveň seskupením svých cloudových prostředků do organizovaných knihoven.

Nastavení nástroje Přizpůsobit

Nastavení nástroje Přizpůsobit
Uložte a uložte konfigurace nástroje Přizpůsobit přímo do cloudu pro snadné opakované použití na všech vašich webech.

Divi Builder Preset

Divi Builder Preset
Využijte kouzlo tvůrce motivů a vylepšete je uložením do cloudu, abyste je mohli používat při vytváření jakýchkoli webových stránek Divi.

Code Snippets

Code Snippets
Uložte si na jedno místo snippety kódu, které neustále používáte, a nechte si je zobrazit, kdykoli se nacházíte ve vlastním poli kódu.

Nastavení šablony

Nastavení šablony
Využijte řadu nastavení Divi a exportujte vlastní konfigurace do svého Divi cloudu.

Integrace s třetí stranou

Integrace s třetí stranou
Převezměte obsah, který jste vytvořili pluginech třetích stran, a uložte jej do svého cloudu pro snadné opakované použití. Představte si ukládání kontaktních formulářů vytvořených pomocí pluginu kontaktního formuláře nebo událostí vytvořených pomocí pluginu kalendáře.

Export webových stránek

Export webových stránek
Exportujte celé webové stránky do cloudu, abyste mohli rychle začít vytvářet nové webové stránky.

Child šablony & Pluginy

Child šablony & Pluginy
Používejte Divi Cloud jako centrální úložiště pro všechny své oblíbené Divi Child Themes a Pluginy.

Písma a barvy

Písma a barvy
Uložte si vlastní písma a předpřipravené palety barev do cloudu, abyste nemuseli znovu a znovu hledat soubory písem a hexadecimální hodnoty.

Nastavení nástroje Divi Builder

Nastavení nástroje Divi Builder
Sdílejte svá preferovaná nastavení Divi Builderu a importujte je na začátku každého nového webu.

Často kladené otázky

Je součástí členství Elegant Themes i Divi Cloud?
Všichni členové Elegant Themes mohou Divi Cloud používat zdarma a uložit až 50 položek. Chcete-li odemknout neomezené úložiště pro vás a váš tým, můžete si zaregistrovat členství v Divi Cloud.

Mohu používat Divi Cloud bez členství v Elegant Themes?
Ne, Divi Cloud je součástí Divi Theme a musíte být zákazníkem Elegant Themes, abyste mohli používat Divi i Divi Cloud.

Jaké typy věcí mohu uložit do služby Divi Cloud?
Do Divi Cloud můžete ukládat rozvržení, sekce, řádky a moduly Divi. Ale to je jen začátek! Rozšiřujeme Divi Cloud, aby mohl pracovat se všemi aspekty vašich webových stránek WordPress.

Mohu si Divi Cloud vyzkoušet zdarma před zakoupením členství?
Jistě! Divi Cloud mohou zdarma používat všichni členové Elegant Themes klubu k uložení až 50 položek. Pokud se vám Divi Cloud zalíbí, můžete se přihlásit k členství a odemknout tak neomezené úložiště.

Jaký je rozdíl mezi měsíční a roční platbou?
Měsíční předplatné je účtováno měsíčně a lze jej kdykoli zrušit. Roční předplatné se účtuje ročně. S ročním členstvím zaplatíte předem za 12 měsíců Divi Cloud a výměnou za to získáte 25% slevu na členství navždy.

Co se stane s mými položkami v Divi Cloud, pokud mé členství vyprší?
Pokud své členství v Divi Cloud zrušíte, budeme vaše položky Divi Cloud uchovávat po dobu 6 měsíců pro případ, že si to rozmyslíte a budete chtít Divi Cloud znovu používat. Před zrušením členství můžete také exportovat své položky z Divi Cloud a uložit je lokálně.

Pro koho je Divi Cloud určen?
Divi Cloud je nepostradatelný pro každého, kdo vytváří a spravuje více webů Divi. Divi Cloud byl vytvořen pro profesionály v oblasti webdesignu, jako jsou Divi freelanceři a agentury, kteří chtějí zlepšit své pracovní postupy a usnadnit tvorbu nových webů pro své klienty.

Cena služby

Divi Cloud si můžete pořídit s měsíčním nebo ročním předplatným. Aktuálně je dostupná akce pro spuštění.

Měsíční cena: 6,4 USD (20% sleva)
Roční cena: 4,8 USD / měsíc (40% sleva)

Zakoupit Divi Cloud

NÁVODY | TIPY | NOVINKY

NÁVODY | TIPY | NOVINKY

Nechte si zasílat nové články o šabloně Divi přímo do e-mailu.

You have Successfully Subscribed!

Sdílej